Kariéra

Pracujte v jedné z nejvýznamnějších firem v oblasti telekomunikací v ČR

Práce v Německu

Nabízíme práci v Německu na hlavní prac.poměr. na následujících pozicích:

Montér kabelů

(může dělat sdělovací technik případně elektrikář), nutností je doklad o způsobilosti tzv.vyhl.50. Provádí opravy koaxiálních kabelů, výměny spojek a provádění nových přípojek pro zákazníky. Elektrikářská zručnost dostačuje, zbytek ho naučí praxe. Opět s „dobrou“ Němčinou. Bude komunikovat s lidmi na ulici, při každé opravě musí navštívit zákazníka u něho doma a provést měření. Tedy opět komunikace a to na slušné úrovni. Hlavní trvalý poměr v TEMU v ČR a diety v Německu. Výkon a částka vždy hodnocena úkolovou formou.

Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí při výkopových pracích. Tedy praktik, který je zvyklý řídit stavební činnosti, výkopy a s tím spojenou veškerou agendu. Včetně stavebního deníku, nafocení trasy, řešení a řízení stavby k úplnému ukončení a předání. To vše ale s „dobrou“ Němčinou. Bude muset jednat s lidmi na ulici, se zástupcem investora, kontrolou z města a správy komunikací. Hlavní trvalý poměr v TEMU v ČR a diety v Německu. Výkon a částka vždy hodnocena úkolovou formou.


  • Práce probíhá od pondělí – sobota a od úterý – pátek. (střídavě krátký dlouhý týden)
  • Výplata v kč + diety v eurech. Placeno v úkolu.
Hlavní a důležitou podmínkou je ZNALOST NĚMČINY a to aktivně i pasivně. Veškeré činnosti je nutné PROVÁDĚT v NĚMECKÉM JAZYCE.

Kontaktní údaje:

Kontaktujte nás!

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně našich produktů, technických řešení či firmy. Rádi Vám pomůžeme.
Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Výhody TEMO
1.

Návrh

Provedeme návrh kompletního řešení.

2.

Projekt

Zajistíme veškeré projektové práce.

3.

Realizace

Provedeme kompletní realizaci, s vyjednáním všech potřebných povolení atd.

4.

Servis

Zajistíme kompletní servis.